
влевовправо
Машинка для стрижки волосся та бороди тример, бритва VGR V-080 |2 насадки| Чорно-синій 49360
- Немає в наявності
- Код: 11857
800 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Це високоякісний тример яким Ви легко можете стригти волосся голови та бороду
- Тример відрізняється міцним корпусом, стійкістю до вібрацій, низьким рівнем шуму, стильним дизайном, плавним ходом гострих лез, зручністю і тривалим терміном служби
- Має поворотний регулятор довжини стрижки яким можна надати ідеальну форму для бороди та вусів
- Працює від акумуляторної батареї, що забезпечує зручність використання та портативність
- Леза забезпечують гостре та чисте зрізання волосся, мінімізуючи ризик подразнення шкіри
- Цифровий дисплей для контролю рівня заряду
- У комплектації щіточка для чищення та спеціальна олія для ножів
Характеристики:
- Матеріал: ABS пластик, нержавіюча сталь
- Час заряджання: 1,5 год
- Час використання: 120 хв
- Ємність акумулятора: 600 mAh
- Безпечна зарядка від пристроїв потужністю 5V/1A
- Максимальна довжина стрижки: 11-20 мм
- Мінімальна довжина стрижки: 1 мм
- Кількість установок довжини: 20
- Максимальна довжина стрижки: 20 мм
- Ширина ножа: 30 мм
- Кількість насадок: 2 шт
- Розмір 165х45х40 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість установок довжини | 20 |
| Максимальна довжина підстригання | 20 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 120 хв |
| Дорожній футляр | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка-тример для носа і вух | Ні |
| Тип елементів живлення | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина леза | 30 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: 800 ₴





