
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Вбудований акумулятор дозволяє тривалий час користуватися колонкою без необхідності підключення до мережі
- Компактні розміри та легка вага портативної колонки дозволяє носити її куди завгодно, що дозволяє завжди мати її при собі та насолоджуватися гучним, насиченим звуком
- Дерев’яний + шкіряний зовнішній вигляд, тканинна сітка в стилі ретро та класика
- Бездротовий зв'язок 5.3, чистий звук, висока роздільна здатність, стабільне та ефективне з'єднання
- 20-ядерні високочастотні динаміки, висока вихідна потужність 40 Вт, забезпечують високоякісний звук
Характеристики:
- Версія Bluetooth: V5.3
- Інтерфейси: AUX, USB, TF карта, mini jack 3.5 mm
- Потужність динаміка: 40 Вт
- Акумулятор: 10000mAh
- Імпеданс: 4Ом + 6Ом
- Час зарядки: 5 год
- Відтворення музики: 10 год
- Розмір: 500 * 94 * 93 мм
- Вага: 2.3 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, Type-C, USB |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 45 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 94 мм |
| Глибина | 93 мм |
| Ширина | 500 мм |
- Ціна: 6 080 ₴





