
влевовправо
Машинка для стрижки волосся та бороди тример з дисплеєм VGR V-075 |4 насадки| Чорний 49359
- Немає в наявності
- Код: 11815
640 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Машинка для стрижки – виконана в стильному, елегантному дизайні з високоякісних матеріалів
- Тример для бороди має 4 змінні насадки, а також регулятор, які дозволяють вам вибирати між різними довжинами стрижки та стилів
- Працює від акумуляторної батареї, що забезпечує зручність використання та портативність
- Леза забезпечують гостре та чисте зрізання волосся, мінімізуючи ризик подразнення шкіри, такожі не тупляться з часом, що значно збільшує термін експлуатації пристрою
- Низький рівень вібрації та шуму машинки, що також важливо під час використання
- Цифровий дисплей який відображає інформацію про необхідність заряджання та змащування
- У комплектації щіточка для чищення та спеціальна олія для ножів
Характеристики:
- Матеріал: ABS пластик, нержавіюча сталь
- Тип живлення: акумулятор 1200 mAh
- Потужність: 5W
- Кількість насадок: 4
- Час заряджання: 3 години
- Час роботи: 150 хвилин
- Мінімальна довжина зачіски: 0.5 мм
- Максимальна довжина зачіски: 12 мм
- Вага: 150 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки, Поворотний регулятор |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тример для окантовки | Так |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.15 кг |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 150 хв |
| Дорожній футляр | Ні |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка-тример для носа і вух | Ні |
| Тип елементів живлення | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: 640 ₴






