
влевовправо
Машинка для стрижки волосся та бороди тример, бритва VGR V-071 |3 насадки| Срібний 49358
- Немає в наявності
- Код: 11811
600 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Машинка для стрижки – виконана в стильному, елегантному дизайні з високоякісних матеріалів
- Дуже проста у використанні, у комплекті є всі необхідні насадки для ідеальної стрижки
- Підійде для стрижки бороди, окантовки, шліфування стрижки, а також відмінна альтернатива для делікатних місць
- Працює від акумуляторної батареї, що забезпечує зручність використання та портативність
- Леза забезпечують гостре та чисте зрізання волосся, мінімізуючи ризик подразнення шкіри
- Зелений індикатор заряджання
- У комплектації щіточка для чищення та спеціальна олія для ножів
- Світловий індикатор контролю рівня заряду
Характеристики:
- Матеріал: ABS пластик, нержавіюча сталь
- Час заряджання: 150 хвилин
- Час роботи: 120 хвилин
- Напруга: 100-240 В 50/60 Гц
- Потужність: 10W
- Режим живлення: Акумулятор, що перезаряджається
- Метод очищення: миється
- Рівень водонепроникності: IPX 5
- Декілька режимів регулювання межі
- Кількість насадок: 3 шт (1 мм, 2 мм, 3 мм)
- Мінімальна довжина стрижки: 0.5 мм
- Максимальна довжина стрижки: 3 мм
- Ширина ножа: 35 мм
- Розмір: 150х 45 х 35 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість насадок | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тример для окантовки | Так |
| Колір | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 120 хв |
| Дорожній футляр | Ні |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка-тример для носа і вух | Ні |
| Тип елементів живлення | Li-Pol |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Ширина леза | 35 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: 600 ₴








