
влевовправо
Машинка для стрижки волосся та бороди тример, бритва VGR V-052 |1 насадка| Чорно-синій 49354
- Немає в наявності
- Код: 11797
520 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Машинка триммер для стрижки волосся - ваш ідеальний супутник для догляду за вашим зовнішнім виглядом
- Виберіть потрібну довжину за допомогою колеса регулювання та встановіть потрібну довжину від 5 мм до 10 мм
- Дві швидкості роботи, що особливо корисно для стрижки густого волосся. Натисніть кнопку і мотор почне працювати швидше, дозволяючи легко справлятися з густим волоссям
- Працює від акумуляторної батареї, що забезпечує зручність використання та портативність
- Леза забезпечують гостре та чисте зрізання волосся, мінімізуючи ризик подразнення шкіри
- У комплектації щіточка для чищення та спеціальна олія для ножів
Характеристики:
- Матеріал: ABS пластик, нержавіюча сталь
- Живлення: вбудований акумулятор 1600 mAh
- Час роботи: 90 хвилин
- Час зарядки: 2 години
- Потужність: 8W
- Ширина леза: 40 мм
- Довжина стрижки: 5-10 мм
- Вага: 114 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість насадок | 1 |
| Максимальна довжина підстригання | 10 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 5 мм |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тример для окантовки | Ні |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.114 кг |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Дорожній футляр | Ні |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка-тример для носа і вух | Ні |
| Тип елементів живлення | Li-Pol |
| Ширина леза | 40 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: 520 ₴








