Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- З плойкою для волосся у вас завжди буде красива і доглянута зачіска
- Цей надійний пристрій забезпечить вам ідеальний стиль щодня, зберігаючи здоров'я та блиск ваших пасмів
- Автоматичне вимкнення через 60 хв, пам'ять температури при вимкненні
- Дисплей який дозволяє контролювати температуру плойки
- Вбудована складна підставка
Характеристики:
- Матеріал: PET
- Нагрівач: PTC
- Діаметр нагрівального елемента: 25 мм
- Діапазон температури нагріву: 120-220 градусів
- Напруга: 110 - 240V
- Термоізольований наконечник: Є
- Розмір: 430*45*75 мм
- Вага: 298 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Набори для укладання |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.298 кг |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Обертання в двох напрямках | Ні |
| Обертання насадки | Ні |
| Діаметр щипців | 25 мм |
| Дисплей | Так |
| Затискач для фіксації | Так |
| Затискачі для волосся | Ні |
| Захисна рукавичка | Ні |
| Максимальна температура нагріву | 220 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 120 град. |
| Насадка для випрямляння волосся | Ні |
| Насадка-щітка | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Пластини для гофрування | Ні |
| Подача пара | Ні |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція пам'яті | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
- Ціна: 880 ₴









