
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Портативна колонка Hopestar A30 — нова лінійка колонок з функцією «Bass Boost».
- Колонка оснащена 3 динаміками, сумарною потужністю 55 Вт.
- В корпусі передбачені кріплення для ременя, який іде в комплекті.
- Місткість акумулятора становить 6000 мАг, цього вистачає на 4-5 годин безперервної роботи.
- Колонка оснащена функцією гучного зв'язку і вбудованим мікрофоном.
- Також в колонці передбачений роз'єм для карт пам'яті та AUX.
- Корпус колонки виготовлений з ABS-пластику, з soft-touch покриттям.
- Функція «Bass Boost», яка включає натискання відповідних кнопок на корпусі. Завдяки цьому баси становляться більш глибокими та звітними.
- Відмінний варіант для тих, хто любить хіп-хоп і електронну музику.
Характеристики:
- Версія Bluetooth: 5.0
- Інтерфейс підключення: Bluetooth 5.0, USB 2.0, AUX
- Місткість акумулятора: 6000mAh/5V
- Частоти, що відтворюються: 80 Гц-15 кГц
- Час роботи: близько 7 годин
- Підтримка карт пам'яті: так
- Радіус дії: 10 метрів
- Кількість динаміків: 3
- Підтримка з'єднання TWS
- Інтерфейс входу аудіосигналу: стандартний 3,5 мм роз'єм для навушників (стерео)
- З RGB підсвічуванням
- Потужність динаміки: 55 Вт (2х10Вт і 1х35Вт)
- Розмір: 34,5*13*15 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hopestar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Інтерфейси | AUX-вхід |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 55 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Ширина | 345 мм |
- Ціна: 3 000 ₴









