
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Професійний фен з негативним іонізуванням для уникнення електризації волосся
- Висока концентрація негативних іонів зберігає ваше волосся зволоженим і шовковистим
- Забезпечує швидке висихання волосся із 2 швидкостями та 4 режимами температури
- Цей професійний електричний фен ідеально підходить для домашнього/готельного використання; або ви можете взяти його у відпустку
- Має легку вагу та ергономічну форму, що полегшує користування та зменшує втому рук
- Фен підходить для будь-якого типу волосся: прямого, хвилястого або кучерявого
- Цифровий дисплей
Характеристики:
- Бренд: HOCO
- Модель: HP10
- Тип вилки: ЄС
- Напруга: 220V
- Потужність: 1600W
- Швидкості повітряного потоку: 2
- Температури повітряного потоку: 4
- Швидкість двигуна: 110000 об/хв
- Негативних іонів для догляду за волоссям: 620 млн.
- Довжина кабелю: приблизно 1.8 м
- Розміри: 255*90x70 мм
- Вага: 490 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Потужність фена | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Турмалінове покриття | Ні |
| Функція іонізації | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.49 кг |
| Висота | 255 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Керамічне покриття | Ні |
| Концентратор | Ні |
| Насадка для випрямляння волосся | Ні |
| Незалежне регулювання швидкості і температурного режиму | Так |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Знімний сітчастий фільтр | Ні |
- Ціна: 1 760 ₴






