
влевовправо
Фен для волосся з гарячим і холодним повітрям потужністю 1600W HOCO HP13 Сіро-рожевий
- Немає в наявності
- Код: 11710
920 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Забезпечує легке та швидке сушіння волосся без пошкоджень структури через термічний вплив
- Холодне та гаряче повітря
- Має легку вагу та ергономічну форму, що полегшує користування та зменшує втому рук
- Фен підходить для будь-якого типу волосся: прямого, хвилястого або кучерявого
Характеристики:
- Бренд: HOCO
- Модель: HP13
- Тип вилки: ЄС
- Напруга: 220V
- Потужність: 1380W-1600W
- Двигун: двигун постійного струму
- Довжина кабелю: 1.8 м
- Розміри: 125*77x225 мм
- Вага: 490 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Потужність фена | 1600 Вт |
| Режим Турбо | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Турмалінове покриття | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.49 кг |
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Керамічне покриття | Ні |
| Концентратор | Ні |
| Насадка для випрямляння волосся | Ні |
| Незалежне регулювання швидкості і температурного режиму | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Регулювання швидкості | Ні |
| Складна ручка | Ні |
- Ціна: 920 ₴





