Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Перетворіть будь-який простір у справжній кінотеатр з портативним проектором
- Ідеальний пристрій для розваг та робочих презентацій
- З функцією WiFi 2.4+5G та Bluetooth 5.0 підключення до пристроїв стає максимально зручним. Ви можете проектувати контент із вашого смартфона, планшета чи ноутбука без зайвих проводів
- До проектора можна під'єднати комп'ютер, ігрову приставку, телефон, планшет за допомогою HDMI або AV кабелю. Має інтерфейс USB та AUX вихід для навушників
- Відмінна передача кольору, показує чітке і яскраве зображення
- Є пульт дистанційного управління
Характеристики:
- Режим фокусування: ручний
- LED-екран: 2.69 дюйма
- Яскравість: 140 ANSI
- Відстань проекції: 0.83-5 м
- Розмір проекції: 20- 200 дюймів
- Роздільна здатність: 1280*720P
- Інтерфейс входу: AV, USB, HDMI
- Довжина кабелю: 1.2 м
- Розмір: 155*129*69 мм
- Вага: 470 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Портативна |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Таймер | Ні |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.47 кг |
| Висота | 69 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 129 мм |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1280x720 |
| Лампа | |
| Тип лампи | LED |
- Ціна: 4 200 ₴









