
влевовправо
Павербанк зі швидкою зарядкою 22.5W та ліхтарем 50000mAh XO PR168 |3USB/1Type-C| Чорний
- Немає в наявності
- Код: 11702
1 499 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги даного Power Bank:
- Має величезну ємність 50000mAh, що гарантує тривалий час роботи пристроїв
- Підтримка швидкої зарядки
- Наявність 3USB портів для зарядки ваших гаджетів та 1 універсальний роз'єм Type-C здатний постачати живлення о обидві сторони
- Вбудований ліхтарик
- Зручна ручка для перенесення
- Цифровий світлодіодний дисплей, на якому відображається заряд у відсотках
- Багаторівневий захист від замикань і перегрівів, забезпечує безпечну зарядку
- Вогнетривкі матеріали з яких виготовлений PowerBank
- Довговічна і енергоефективна A + полімерна батарея
- Зарядка павербанку через роз'єм Type-C, micro-USB
Характеристики:
- Бренд: XO
- Модель: PR168
- Ємність: 50000mAh
- Вхід Type-C: 18W
- Вхід micro-USB: 18W
- Вихід USB 1: 5V/3A
- Вихід USB 2/3: 22.5W
- Вихід Type-C: 20W
- Загальний вихід: 5V/3A
- Розмір: 75*139*75 мм
- Вага: 392 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 50000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від автомобільної зарядки, Від USB |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Ліхтарик, Ремінець на руку, Швидка зарядка, Дисплей |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 392 г |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 135 мм |
- Ціна: 1 499 ₴





