Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Високоякісний сплав алюмінію: легкість і міцність
- Стійка, міцна, надійна конструкція, збільшує поток повітря, швидко охолоджує ваш ноутбук при навантаженнях
- Складається, що зручно при транспортуванні
- Комфортне користування вашим ноутбуком
- М'які силіконові накладки на поверхні та ніжках запобігають ковзанню комп'ютера та самої підставки
- Стильний дизайн
Характеристики:
- Матеріал: сплав алюмінію + силікон
- Максимальна діагональ ноутбука: 15.6″
- Розмір: 270*236*55 мм
- Вага: 765 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Основні атрибути | |
| Тип охолодження | Немає |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" - 15.6" |
| Тип | Підставка |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 55 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Вага | 0.765 |
| Довжина | 236.0 |
- Ціна: 880 ₴








