
влевовправо
Подовжувач мережевий переноска 2 метри на 5 розеток + 3USB, 1Type-C |4000W, PD20W/1C3A| Чорний
- Немає в наявності
- Код: 11686
840 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Мережевий подовжувач високої потужності 4000W
- Призначений для підключення широкого спектру побутової та електронної техніки
- Зроблений з вогнестійкого матеріалу, довговічний, забезпечує захист від можливих пожежних ризиків
- Має 4 USB порти: 1 Type-C порт і 3 USB-A порти
- Підтримка швидкої зарядки
- Є кнопка вимкнення
Характеристики:
- Матеріал: Вогнестійкий матеріал PC
- Потужність: максимум 4000W
- Вихід Type-C: 20W
- Вихід USB-A 1/2/3: 5V/2.4А
- Загальний вихід Type-C+USB-A1/2/3: 5V/3А
- Загальний вихід USB-A1+USB-A2+USB-A3: 5V/3А
- Довжина кабелю: 2 м
- Вага: 519 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна вилка | Євро |
| Вимикач | Так |
| Вихідна розетка | Євро |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина дроту | 2 м |
| Довжина шнура | 2 м |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Ні |
| Кількість вихідних розеток | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип подовжувача | Подовжувач |
| Колір корпусу | Чорний |
| Технічні характеристики | |
| Потужність навантаження | 4000 Вт |
| Напруга | 5 В |
| Номінальний струм | 3 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зарядка | Да |
| Довжина | 2000 |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Потужність | 4000 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Функція бездротової зарядки | Немає |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 840 ₴








