
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Європейський штекер EU
- Стильний дизайн
- Якісні матеріали
- Підтримка швидкої зарядки
- Максимальна потужність: 45W
- За допомогою даного зарядного ви зможете заряджати смартфон, планшет, електронну книгу, MP3 плеєр, повербанк та інші пристрої
- Даний зарядний пристрій має 1 порт Type-C и 1 порт USB
Характеристики:
- Матеріал: вогнестійкий полікарбонатний матеріал
- Вихід Type-C: 45W
- Вихід USB: 18W
- Загальний вихід: 5V/3A
- Розмір: 90*50*32 мм
- Вага: 100 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 45 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Білий |
- Ціна: 400 ₴








