Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
- Багаторівневий захист
- Пристрій компактний і зручний у використанні
- Якісні матеріали забезпечать тривалий термін експлуатації
- Працює на основі технології Bluetooth 5.3, завдяки чому звук передається найвищої якості
- Ви зможете слухати улюблену музику, яка знаходиться на Вашому телефоні
- Вбудований мікрофон, підтримка гучного зв'язку
- Підтримка FM та TF-карти пам'яті
Характеристики:
- Бренд: XO
- Модель: BCC16
- Версія Bluetooth: V5.3
- Вхід: USB-DC5V
- Вихід: AUX 3.5 мм\
- Підтримка форматів відтворення: MP3/WAV
- Підтримка TF карти пам'яті
- Розмір: 82*28*12 мм
- Вага: 10 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 28 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 12 мм |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 240 ₴






