
влевовправо
Зарядний пристрій Xiaomi зі швидкою зарядкою 33W та кабелем USB-Type-C |1USB| Білий 35735
- Немає в наявності
- Код: 11614
400 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Original Series 1:1
- EU штекер
- За допомогою даного зарядного ви зможете заряджати смартфон, планшет, електронну книгу, MP3 плеєр, повербанк та інші пристрої
- Даний зарядний пристрій має 1 USB порт
- У комплекті із зарядним адаптером іде кабель для швидкої зарядки USB-Type-C
- Стильний дизайн
- Якісні матеріали
Характеристики:
- Тип: Мережевий зарядний пристрій
- Кількість портів: 1USB
- Матеріал: вогнетривкий пластик
- Вхід: 100-240V~, 50/60Hz, 0.7A
- Вихід: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.25A, 20V/1.35A
- Потужність: 33W
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 33 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 1000 мм |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 33 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Білий |
- Ціна: 400 ₴





