
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обробна дошка Epicurean Kitchen (розмір XL) 444 x 330 x 6 мм
Victorinox Epicurean Cutting Board XL – найбільша обробна дошка Epicurean із нової лінійки для кухні. Елегантний, функціональний та тонкий дизайн із екологічно чистого паперового композиту. Витривалий інноваційний матеріал, який захистить вас від потрапляння частинок мікропластику в їжу.
Прекрасне рішення для зручного нарізування та обробки продуктів, а також швидкої та стильної презентації готових страв. Круто виглядає у будь-якому кухонному інтер'єрі.
Зверніть увагу: не призначена для використання як посуд у духовках або мікрохвильовій печі.
Характеристики:
Колекції: Кухонне приладдя
Серії: Epicurean
Вид товару: Кухонна дошка
Група: Epicurean Boards
Країна походження: Швейцарія
Тип випуску товару: Серійний
Отвір для підвішування.
Екологічний та міцний матеріал: паперовий композит.
Безпечна поверхня для ножів (не затупляє леза).
Термостійкий до 175 °C.
Можна мити в посудомийній машині.
Найбільший XL розмір (Д х Ш х Т): 44,4 х 33 х 0,6 см.
Вага: 1225 гр.
Кольори в наявності: Чорний та Коричневий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Довжина | 444 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Товщина | 6 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 330 мм |
- Ціна: 3 999 ₴

