Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обробна дошка Epicurean Gourmet (розмір L) 495 x 381 x 9мм
Victorinox Epicurean Gourmet Cutting Board L – велика обробна дошка із канавкою для соку. Елегантний, тонкий та неймовірно міцний двоколірний дизайн із екологічно чистого паперового композиту. Витривалий інноваційний матеріал, який захистить вас від потрапляння частинок мікропластику в їжу.
Прекрасне рішення для зручного нарізування та обробки продуктів, у тому числі соковитого м'яса, а також для швидкої та стильної презентації готових страв. Зручний жолобок соку зберігає чистоту під час роботи. Круто виглядає у будь-якому кухонному інтер'єрі.
Зверніть увагу: не призначена для використання як посуд у духовках або мікрохвильовій печі.
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ:
Колекції: Кухонне приладдя
Серії: Epicurean
Вид товару: Кухонна дошка
Екологічний міцний матеріал: паперовий композит.
Безпечна поверхня ножів (не затупляє леза).
Спеціальний жолобок по периметру для стікання соку/жиру.
Отвір для підвішування.
Термостійкий до 175°C.
Можна мити в посудомийній машині.
Великий розмір (Д х Ш х Т): 49,5 х 38,1 х 0,9 см.
Вага: 1996
Група: Epicurean Boards
Країна походження: Швейцарія
Тип випуску товару: Серійний
Кольори в наявності: Чорний та Коричневий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Довжина | 495 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Товщина | 9 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 381 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Так |
- Ціна: 7 299 ₴



