Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги даного Power Bank:
- Має ємність 20000 mAh, що гарантує тривалий час роботи пристроїв
- Наявність 2 USB порта для зарядки ваших гаджетів
- LED-індикатор для контролю заряду
- Багаторівневий захист від замикань і перегрівів забезпечує безпечну зарядку
- Вогнетривкі матеріали з яких виготовлений PowerBank
- Зарядка павербанку через роз'єм Type-C та micro USB
Характеристики:
- Бренд: HOCO
- Модель: J128A
- Ємність: 20000mAh
- Номінальна ємність: 10000mAh
- Вхід Type-C: 5V/2A
- Вхід micro USB: 5V/2A
- Вихід USB 1/2: 5 V/2A
- Загальний вихід: 5V/2A
- Розміри: 150x68x28 мм
- Вага: 432 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі, Від автомобільної зарядки |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB, USB Type-A |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 432 г |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 68 мм |
- Ціна: 714 ₴





