
влевовправо
Портативна зарядна станція LAVA/TITAN-520 135000mAh, 500W, 3USB, 1Type-C (QC3.0/PD60W) Сірий
- Немає в наявності
- Код: 11200
18 000 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис:
- Станція оснащена акумулятором ємністю 135000 mAh/577.2Wh, що забезпечує велику потужність заряду
- Літієві акумулятори із протоколами безпеки, такими як захист від надмірного заряду, надмірного розряду та короткого замикання
- Номінальна потужність станції складає 500W, що дозволяє ефективно заряджати різноманітні пристрої такі як побутову техніку, включаючи телевізори, пристрої Android, ONU (оптичний мережевий блок), маршрутизатори, газові котли та багато ін.
- Зарядна станція має: 1 розетку, 3 USB-порти, 1Type-C порт, гніздо прикурювача
- Вбудований ліхтар, який можна використовувати для освітлення у темних умовах
- LED-дисплей з індикатором рівня заряду розміщений на корпусі зарядної станції, забезпечуючи зручність контролю
- Міцні ручки для перенесення
- Місце для бездротової зарядки гаджетів, які підтримують цю функцію
Характеристики:
- Місткість: 135000mAh/577.2wh
- Вхідна потужність: CC/CV 15V/5A
- Вихід інвертора змінного струму: 220V~50Hz 500W
- Вихід постійного струму: 9V-12V / 13A MAX
- Вихід USB 1/2: 5V/2A
- Вихід USB 3: QC3.0 4.8V-12V/3A
- Вихід Type-C: 60W
- Вихід прикурювач: 120W 12V/13A
- Загальна вихідна потужність: 500W
- Температура робочого середовища: -20℃~60℃
- Температура зберігання: -10℃~55℃
- Вологість робочого середовища: 5%~90%
- Розмір: 415*270*280 мм
- Вага: 7800 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 135000 мА/год |
| Роз'єми | DC |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7800 г |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 415 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зарядка | Да |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 500 |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Потужність | 500 Вт |
| Призначення | Універсальне |
- Ціна: 18 000 ₴


