Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий наручний годинник BS Diamond
BS – новий бренд жіночого наручного годинника, вперше представлений в Україні. Годинник цього виробника дуже витончений, має неповторний дизайн і підійде під будь-який образ. Моделі працюють на кварцовому японському механізмі, оснащені надійним мінеральним склом і мають базову водонепроникність.У комплекті триває офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
Тип механізму - Quartz
Форма корпусу - Круглий
Матеріал корпусу - Сталь
Водостійкість - Базова - дощ
Скло - Мінеральне
Задня кришка - Закрита
Колір корпусу - Сріблястий
Розміри, мм - 35х10
Матеріал ремінця - Сталевий
Колір ремінця - Сріблястий із золотистими вставками
Застібка - Двохурівнева
Довжина ремінця - 22 см (регулюється)
Діаметр - 35 мм
Товщина - 10 мм
Категорія - Жіночий годинник
Бренд - Bee Sister
Гарантія - 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 35 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 895 ₴






