
влевовправо
Павербанк Powerbank BASEUS Bipow 30000mAh |2USB/1Type-C, 15W, 3A| Чорний PPBD050201
- Немає в наявності
- Код: 4013
1 600 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги даного Power Bank:
- Наявність 2 USB портів для зарядки ваших гаджетів і 1 порту USB Type-C
- Індикатор рівня заряду (активація кнопкою), ви можете перевірити який рівень заряду залишився в будь-який час
- Багаторівневий захист від замикань і перегрівів забезпечує безпечну зарядку
- Вогнетривкі матеріали з яких виготовлений PowerBank
- Довговічна і енергоефективна A + полімерна батарея
- Компактний розмір
- Красивий і стильний дизайн
- Можливість заряджати Powerbank USB Type-C кабелем
Характеристики:
- Бренд: BASEUS
- Ємність: 30000 mAh 111Wh
- Номінальна ємність: 18000 mAh
- Тип акумулятора: Li-Polymer
- Підключення пристроїв: 2хUSB і 1xUSB Type-C
- Входи зарядки батареї: USB Type-C / Micro-USB
- Вихід: загальний вихід 5В / 3А
- Type-C: PD 15 Вт 5V / 3A
- USB-A 1/2: 5V / 3A 15 Вт (повна сумісність)
- Матеріал: ABS + PC вогнестійкий корпус + літій-полімерний акумулятор
- Розмір: 151 * 68.8 * 41.7мм
- Вага: 645г
- Колір: Чорний
Комплектація:
- Павербанк BASEUS
- Зарядний кабель
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від автомобільної зарядки |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Дисплей |
| Роз'єми | USB Type-A, micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Power bank |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 645 г |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4013 |
- Ціна: 1 600 ₴






