
влевовправо
PowerBank павербанк 65W з швидкою зарядкою BASEUS Adaman 20000mAh |2USB/1Type-C, PD/QC, 6A, 65W| Чорний PPIMDA-D01
- Немає в наявності
- Код: 5376
2 449 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги даного Power Bank:
- Наявність 3 USB порт для зарядки ваших гаджетів
- Підтримка швидкої зарядки Qualcomm Quick Charge 3.0 / 2.0, PD3.0, для Huawei FCP / SCP, для Samsung AFC, для VOOC, для DASH і інших протоколів швидкої зарядки.
- Індикатор рівня заряду (активація кнопкою), ви можете перевірити який рівень заряду залишився в будь-який час
- Багаторівневий захист від замикань і перегрівів забезпечує безпечну зарядку
- Вогнетривкі матеріали з яких виготовлений PowerBank
- Довговічна і енергоефективна A + полімерна батарея
- Компактний розмір
- Красивий і стильний дизайн
- Можливість заряджати Powerbank USB Type-C кабелем
Характеристики:
- Бренд: BASEUS
- Ємність: 20000 mAh 74Wh
- Номінальна ємність: 12000 mAh
- Тип акумулятора: Li-Polymer
- Підключення пристроїв: 2хUSB і 1xUSB Type-C
- Входи зарядки батареї: USB Type-C
- Вихідні інтерфейси:
2х USB Type-A: 30W max
1x USB Type-C: 65W max - Матеріал: ABS + PC вогнестійкий корпус + літій-полімерний акумулятор
- Розмір: 154 * 65 * 27 мм
- Вага: 450г
- Колір: Чорний
Комплектація:
- Power Bank BASEUS
- Кабеля для зарядки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 20 В |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм | 6000 мА |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від автомобільної зарядки, Від USB |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Особливості | Дисплей, Швидка зарядка |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Power bank |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 450 г |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 154 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5376 |
- Ціна: 2 449 ₴









