
влевовправо
Портативна зарядна станція Remax RPP-567 168000mAh Dynasty Series 600W Білий 43003
- Немає в наявності
- Код: 11029
16 000 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Матеріал виробу: PC+ABS (UL94 V-0)
- Вихідна потужність: 600 Вт
- Ємність акумулятора: 168000mAh
- Тип акумулятора: літій-залізо-фосфатний акумулятор
- Вхід DC7909: DC12-24V/5A 120W (макс.)
- Вхід типу C1: DC5V/3A 9V/3A 12V/3A 15V/3A 20V/3A 20V/5A 100W (макс.)
- DC5521*4& Вихід прикурювача: DC12V/10A 120W (макс.)
- Вихід AC1/AC2: 220 В/600 Вт
- Вихід USB-A3/A4: 5 В/2,4 А 12 Вт (макс.)
- Вихід USB-A1/A2: 5 В/3 А 9 В/2 А 12 В/1,5 А 18 Вт (макс.)
- Вихід Type-C1: 5В/3A 9В/3A 12В/3A 15В/3A 20В/3A 20В/5A 100Вт (макс.)
- Вихід Type-C2: 5V/3A 9V/3A 12V/3A 15V/3A 20V/3A 60W (макс.)
- Розмір виробу: 293*207*208 мм
- Вага нетто: 7500г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 168000 мА/год |
| Набір перехідників | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7500 г |
| Висота | 207 мм |
| Довжина | 208 мм |
| Ширина | 293 мм |
- Ціна: 16 000 ₴









