
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Портативна зарядна станція MUSTANG D300 83200mAh/307.84WH 300W
- D300 — це портативна акумуляторна батарея, здатна забезпечити 300 Вт синусоїдального струму змінного струму
- Живлення через вбудований вихід змінного струму. Крім того, D300 підтримує швидку зарядку через вбудований порт 2 x USB-PD і 2 x USB-порти
- Загальна ємність накопичувача становить 307,84 Вт·год /269.36Wh енергії
Характеристики:
- Номінальна потужність - 300W
- Номінальна місткість - 307.84Wh
- Стандартна ємність - 3.7V/83200mAh
- Захист від перевантаження - 330±20W
- Вихід змінного струму - 110±10%/60Hz 230V±10
- Вихідна хвиля - Чиста синусоїда
- Вихід USB - QC 18W*2
- Вихід Type-C - PD 20W / PD 60W
- Вихід прикурювача - 12V~16.8V / 8A
- Вихід DC5525 - 12V~16.8V / 8A
- Бездротова зарядка - 15W
- Вхід зарядки - 12-24V/60W Max
- Робоча температура - -10~40℃
- Вага (вага нетто) - 4Kg
- Вага (з аксесуарами) - 5Kg
- Розмір - 273*171*163mm
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mustang |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 83200 мА/год |
| Набір перехідників | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 171 мм |
| Довжина | 163 мм |
| Ширина | 273 мм |
- Ціна: 9 600 ₴








