
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги даного Power Bank:
- Дана модель має ємність – 5000 mAh та дозволяє заряджати два пристрої одночасно
- Наявність Type-C порту зі швидкою зарядкою PD20W
- Підтримує безпровідну зарядку. Для її використання необхідно, щоб пристрій підтримував технологію Qi.
- LED індикатор показує рівень заряду
- Багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку
- Вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений PowerBank
- Зарядка павербанку за допомогою Type-C
Характеристики:
- Бренд: BOROFONE
- Модель: BJ50
- Місткість: 5000mAh
- Номінальна ємність: 2800 мАг
- Вхід: Type-C 18W
- Вихід: Type-C 20W (PD/QC/FCP/AFC
- Потужність безпровідної зарядки: 5W/7.5W/10W/15W
- Загальний вихід: 5V-2A (Max)
- Розмір: 102*66*9 мм
- Вага: 117 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 117 г |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 102 мм |
| Ширина | 66 мм |
- Ціна: 589 ₴





