
влевовправо
Павербанк із швидкою зарядкою 20000mAh BOROFONE BJ52 |2USB/Type-C, 22.5W+PD20W| Чорний
- Немає в наявності
- Код: 10303
600 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги даного Power Bank:
- Дана модель має ємність – 20000 mAh та довгий період збереження заряду
- Ємний заряд батареї, який дозволить багато разів зарядити ваші гаджети
- Наявність USB та Type-C порту для зарядки ваших гаджетів
- Лед дисплей для перевірки заряду в будь-який час
- Багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку
- Вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений PowerBank
- Можливість заряджати Повербанк через Type-C
Характеристики:
- Бренд: BOROFONE
- Модель: BJ52
- Місткість: 20000mAh
- Номінальна ємність: 11000mAh
- Вхід: Type-C: 18 Вт
- Вихід: Type-C: 20 Вт (PD/QC/FCP/AFC)
- Вихід: USB-A 1: 22,5 Вт (QC/SCP/FCP/AFC)
- Вихід: USB-A 2: 22,5 Вт (QC/SCP/FCP/AFC)
- Загальний вихід: 5 В/2 А
- Матеріал: ABS+PC
- Розміри: 144 * 69 * 29 мм
- Вага: 414 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Швидка зарядка, Дисплей |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 414 г |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 144 мм |
| Ширина | 69 мм |
- Ціна: 600 ₴








