
влевовправо
Портативна блютуз колонка BOROFONE BR38 |AUX, карта пам'яті, Bluetooth, USB, FM-Radio| Сірий
- Немає в наявності
- Код: 10166
640 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги колонки:
- Міцний корпус
- Петелька для зручного перенесення, або закріплення колонки
- Різнокольорове підсвічування навколо динаміка
- Об'ємне звучання на 360 °
- Підключення за допомогою Bluetooth або аудіокабеля (AUX)
- Можливість відтворення звуку через TF-карту пам'яті, USB-флешки, AUX, Bluetooth, FM-Radio
Характеристики:
- Бренд: BOROFONE
- Модель: BR38
- Сумісність з Bluetooth: V5.3
- Динаміки: 52mm*2; 8W*2
- Час відтворення музики: 2 годин
- Час зарядки: 2 години
- Батарея: 1500 mAh
- Розмір: 183*95*95 мм
- Вага: 594 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Інтерфейси | USB, AUX-вхід, Type-C |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Особливості | FM-приймач |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.594 кг |
| Висота | 183 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 640 ₴


