Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
- Класична бездротова мишка для роботи чи відпочинку
- Лаконічний дизайн мишки пасуватиме під будь-яке робоче місце
- Сумісна з усіма новітніми операційними системами, з комп'ютером, ноутбуком, планшетом
- Бездротове з'єднання по 2.4G без встановлення додаткових драйверів, підключаєте мишку і вона одразу працює
- Ергономічна форма миші
- Висока роздільна здатність DPI: 800-1200-1600
- Робота на будь-якій поверхні, крім скла
Характеристики:
- Бренд: Borofone
- Робоча дистанція: 10м
- Розширення: 800-1200-1600 dpi
- Кількість кнопок: 4
- Термін служби: 3 000 000 разів
- Розмір: 108*60*35мм
- Вага: 55г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 55 г |
| Висота | 35 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 108 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Миша | |
| Кількість клавіш миші | 4 |
| Конструкція миші | Класична |
| Тип миші | Оптична лазерна |
- Ціна: 220 ₴









