
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Миша, створена спеціально для ігрових сесій на комп'ютері або ноутбуці. Її стильний ігровий дизайн, різнокольорове динамічне підсвічування (7 кольорів) роблять його невід'ємним аксесуаром для поціновувачів геймінгу
- Миша має 4 кнопки з якісними світильниками в 3 мільйони кліків
- Широкий діапазон регулювання роздільної здатності від 1200 до 3600 DPI дозволяє налаштувати мишу під свій ігровий стиль
- Ергономічний корпус сприяє зручному розташуванню правої руки під час гри, а високоякісний оптичний сенсор забезпечує високоточне відстеження рухів та миттєву реакцію
Характеристики:
- Роздільна здатність сенсора: 800/1000/1200/3600 dpi
- Кількість кнопок: 4
- Джерело живлення: USB 2.0
- Довжина кабелю: 1.5 м
- Розмір: 124*73*38 мм
- Вага: 68 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XTRIKE |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 68 г |
| Висота | 38 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 124 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 3600 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 73 мм |
| Миша | |
| Кількість клавіш миші | 4 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптична лазерна |
- Ціна: 221 ₴





