
влевовправо
Мишка безпровідна DEFENDER Accura MM-365 Wireless |USB/6 кнопок/1600 DPI| Червоний
- Немає в наявності
- Код: 10648
399 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
- Невелика та зручна безпровідна мишка
- Сумісна з комп'ютером, ноутбуком
- 3 режими роздільної здатності миші 800/1200/1600 dpi. Кнопка зміни роздільної здатності дає змогу змінювати швидкість курсора миші одним натисканням (800/1200/1600 dpi)
- 2 додаткові бічні кнопки неабияк збільшують зручність використання миші
- Безпровідне з'єднання без встановлення додаткових драйверів (Plug and Play), підключаєте мишку і вона відразу працює
- Ергономічна форма миші
Характеристики:
- Бренд: DEFENDER
- Робоча дистанція: 10м
- Кількість кнопок: 6
- Розширення: 800-1200-1600 dpi
- Тип живлення: батерейки
- Інтерфейс підєднання: USB
- Розміри: 74 x 110 x 35 мм
- Вага: 110 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 110 г |
| Висота | 35 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 110 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 74 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Конструкція миші | Класична |
| Тип миші | Оптична лазерна |
- Ціна: 399 ₴




