Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
- Лампа з зволожувачем зроблена у вінтажному стилі надасть затишку та романтичної атмосфери
- Призначений для підтримки комфортного рівня вологості в приміщенні
- Можна додавати ефірні масла
- Коли вся вода витрачена, дифузор автоматично відключається, щоб захистити від вигорання і забезпечити безпеку
- Відрізняється невеликими габаритами і легкістю у використанні
- За допомогою натискання на кнопку змінюйте кольори свічення нічника
- Працює від кабелю Type-C чи вбудованого акумулятора
- Низький рівень шуму не вплине на роботу і відпочинок
Характеристики:
- Тип: зволожувач
- Вихід: 5V / 1A
- Обсяг резервуара для води: 260 мл
- Кількість розпилення: 25 - 40 мл/год
- Акумулятор ємністю: 1200 mAh
- Час використання: 4 год
- Живлення: Type-C
- Матеріали: ABS / PP
- Розмір: 95*95*22 мм
- Вага: 214 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудований гігростат | Ні |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Об'єм резервуара для води | 0.26 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Паровий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Ароматизація | Так |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор роботи | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 95 мм |
| Глибина | 22 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування | Так |
| Тип встановлення | Настільний |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 599 ₴










