
влевовправо
Інвертор для котла з чистою синусоїдою 12v-220v 1000w-2000w Перетворювач напруги
- Немає в наявності
- Код: 900791
3 699 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | San |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
- Ціна: 3 699 ₴




