
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальна мобільна батарея XO PR159 60000mAh PD20W+QC22.5W
Power Bank XO PR159 - потужний, функціональний зовнішній акумулятор ємністю 60000mAh, доповнений яскравим ліхтарем, що робить його відмінним вибором для використання в походах. Модель виконана в стильному, практичному дизайні, текстурована лицьова панель та виділений дисплей, що відображає рівень заряду, надають їй привабливості та забезпечать користувачеві приємні тактильні відчуття.
Комфорт у повсякденну експлуатацію внесе зручний, міцний ремінець. Для виготовлення аксесуарів використовуються якісні електронні компоненти, вогнестійкі полікарбонат та ABS пластик. Високоякісний акумулятор забезпечує стабільну роботу, тривалий термін служби та безпеку.
Особливості:
З індикатором рівня заряду
Компактний дизайн
Міцний корпус
Кабель micro-USB для заряджання
З ліхтариком
Характеристики:
Місткість: 60000mAh
Колір чорний
Інтерфейси: Lightning, Micro-USB, USB Type C, 3хUSB
Вага: 1237 г
Розміри: 165х80х58
Вихід:
USB2: 5V / 4.5A, 5V / 3A, 9V / 2A, 12V / 1.5A
USB1/3: 5V / 2A
USB Type C: 5V/3A, 9V/2.23A, 12V/1.67A
Вхід:
Lightning, Micro-USB, USB Type C: 5V / 2.5A, 9V / 2A, 12V / 1.5A
Комплектація:
Коробка
Повербанк
Інструкція
Кабель micro-USB для заряджання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ємність акумулятору | 50000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Особливості | Швидка зарядка, Ліхтарик, Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1237 г |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 2 399 ₴









