Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акустична колонка саундбар Defender Z2 6 Вт (живлення від USB)
Компактний саундбар із протиковзкими ніжками під монітор вашого ПК. Регулятор гучності з приємним підсвічуванням розташований на передній панелі. Акустична система займе мінімум місця на робочому столі.
Особливості:
Світлодіодне підсвічування регулятора гучності
Живлення від USB порту
Колонки не потребують мережного джерела живлення. Просто підключіть колонки до гнізда USB комп'ютера та насолоджуйтесь звуком. Колонки необхідно підключити до аудіороз'єму персонального комп'ютера, оскільки ця модель не обладнана інтегрованою звуковою картою.
Гумові ніжки запобігають ковзанню по поверхні столу
Характеристики:
Тип: Саундбар
Підключення: Дротове
Потужність колонок, Вт: 6
Кількість каналів: 2.0
Діапазон частот, Гц: 80-18000
USB: Так
3.5 мм mini-jack: Так
Габарити: 316 x 58 x 59 мм
Вага: 0.36 кг
Габарити упаковки: 324 x 80 x 62 мм.
Вага з упаковкою: 0.44 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Максимальна потужність | 6 Вт |
| Максимальна частота | 18000 Гц |
| Мінімальна частота | 80 Гц |
| Потужність | 6 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Портативні |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Чутливість | 70 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм |
| Сумарна потужність звуку | 6 Вт |
| Тип харчування | USB-порт |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 569 ₴





