
Квадрокоптер Visuo XS816 з 4K і HD камерами, FPV, барометром і польотом до 20 хвилин
- В наявності
- Код: 6581
5 895 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представляємо вам Visuo XS816 — топовий квадрокоптер, який стане ідеальним варіантом для новачків у світі дронів. Цей чудовий бюджетний дрон завойовує серця шанувальників безпілотників своїм стильним зовнішнім виглядом, захопливими польотними можливостями та легкістю керування. Що робить Visuo XS816 таким особливим? По-перше, це надійна радіокерована іграшка, яка прекрасно підходить для дітей і пілотів-початківців. Ви отримуєте унікальний досвід польоту, не витрачаючи багато засобів. Цей дрон також стане чудовим подарунком, який запам'ятається надовго. Багатофункціональний квадрокоптер Visuo xs816 з двома камерами — покращена версія дрона за доступною ціною, яка підійде як новачкам, так і досвідченим пілотам. Модель має чимало переваг серед квадрокоптерів бюджетного сегмента. Квадрокоптер може похвалитися наявністю двох камер, кожна з яких відіграє особливу роль. Крута фронтальна 4К WI-FI камера з режимом FPV дає змогу знімати якісні фото та відео в реальному часі. Нижня HD камера є оптичним сенсором і необхідна для оптичного позиціювання. Керувати Visuo xs816 дуже легко, наявні інтелектуальні функції та режими допоможуть користувачеві без досвіду швидко опанувати навички та насолоджуватися чудовими польотами й аерознімання. Дрон обладнаний такими технологіями — барометром із функцією "Сотримання висоти", декількома рівнями та швидкості, автоматичним зльотом і посадкою, функцією авто повернення й багатьом іншим. Безпілотник працює на акумуляторі ємністю 1800 мА·год, який на повному заряді дасть вам пілотувати до 20 хвилин! Це один із найкращих показників тривалості польотів у такій ціновій категорії. Ще одним плюсом квадрокоптера VISUO XS816 є привабливий зовнішній вигляд. Він отримав стильний складаний дизайн і компактні розміри, тому з легкістю поміститься у ваш рюкзак або сумку. Оригінал. Новий. + ПОДАРУНОК батарейки в пульті Є можливість докупити додаткові акумулятори та спеціальний кейс для транспортування! Характеристики: 1. Розміри: 330 мм х 330 мм х 65 мм; 2. 2 Камери: 4k з кутом огляду 120 градусів (основна); 3. Тривалість польоту: до 20 хв; 4. Дальність польоту: до 100 м.; 5. Аккумулятор 1800 мАч. Функції та переваги: 1. FPV (Прямова трансляція картинки з дрона) 2. Автозлітання й автоприземлення; 3. Вміст висоти; 4. Headless mode (не важливо, з якого боку передня частина дрона) 5. 2 WI-FI камери 6. Оптична стабілізація; 7. фліп (перевертання в повітрі) 8. Повернення додому; 9. Барометр; 10. 3 режими швидкості; 11. Керування за допомогою жестів. Комплектація: 1. квадрокоптер; 2. пульт керування; 3. запасні гвинти; 4. захист на гвинти; 5. тримач для смартфона; 6. зарядний пристрій; 7. інструменти; 8. інструкція. Отже, якщо ви шукаєте де купити "Квадрокоптер Visuo XS816", то вам варто відвідати сайт Інтернет-магазина Gley. Наші консультанти будуть раді допомогти вам із вибором і відповісти на всі ваші питання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VISUO |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 г |
| Час польоту | До 20 хв |
| Час зарядки акумулятора | 60 хв годину |
| Висота польоту | 80 м |
| Габарити паковання | 21.5 x 11 x 24 см |
| Гарантія | 1 мес. |
| Дальність польоту | До 100 м |
| Камера | Фронтальна 4K |
| Комплект постачання | Квадрокоптер Пульт керування Зарядний пристрій Комплект лопатей Комплект пропелерів Акумулятор 1800 мАп Інструкція Фірмова коробка Необхідно докупити Батарейки в пульт |
| Особливості | З гіроскопом |
| Передавач у комплекті | Да |
| Призначення | Для розваг,Для дітей,Для навчання |
| Приймач у комплекті | Да |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Розміри дрона в розкладеному стані | 33 х 33 х 6.5 см |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 5 895 ₴
