Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велюровий двоспальний матрац Intex 64758 191x137x25 см Синій
Двоспальний надувний матрац Intex 64758 виготовлений із міцного щільного шару вінілового полотна, має поздовжні перегородки, призначений для використання як удома, так і на природі.
* Плюшева щільна флокована поверхня робить його зручним для приємного сну та запобігає зісковзуванню постільного приладдя.
* У разі забруднення поверхню матраца можна легко помити або почистити, оскільки вона водонепроникна.
* Унікальна конструкція надувних матраців Intex Classic Downy Bed TWIN (Інтекс Класик Дівні Бід) сприяє підтримці форми під час використання.
Особливості матраца:
Двоспальний надувний матрац Intex 64758 виготовлений із міцного щільного шару вінілового полотна, має поздовжні перегородки, призначений для використання як удома, так і на природі.
* Плюшева щільна флокована поверхня робить його зручним для приємного сну та запобігає зісковзуванню постільного приладдя.
* У разі забруднення поверхню матраца можна легко помити або почистити, оскільки вона водонепроникна.
* Унікальна конструкція надувних матраців Intex Classic Downy Bed TWIN (Інтекс Класик Дівні Бід) сприяє підтримці форми під час використання.
Особливості матраца:
- міцний, довговічний і винятково зручний надувний матрац підходить як для дому, так і для відпочинку на природі;
- поверхня його легко миється, і не пропускає воду;
- хвилястої лінії матраца ідеально забезпечують необхідний комфорт для прекрасного сну;
- оптимальна висота, поздовжні перегородки, простота в експлуатації та надійність — основні параметри цієї моделі.
- структура моделі складається з внутрішніх поздовжніх перегородок, що розділяють матрац на окремі камери, які заповнюються повітрям;
- верхня частина матраца покрита ніжним оксамитовим напиленням, приємним на дотик і забезпечує міцніше зчеплення з простирадлом;
- матрац дуже практичний і принесе вам тільки задоволення;
- вага: 3,5 кг;
- габарити: 191x137x25 см;
- максимальне навантаження: 175 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 45244 |
| Вага | 3,5 кг кг |
| Вид | Матраци |
| Габарити | 191x137x25 см |
| Гарантія | 1 місяць офіційної гарантії від магазину |
| Конструкція | Надувна |
| Максимальне навантаження | 175 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 847 ₴


