Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Призначений для підтримки комфортного рівня вологості в приміщенні
- Для будинку, офісу, авто
- Можна додавати ефірні масла
- Має LED підсвічування, завдяки цьому ви зможете використовувати його і як нічник
- Відрізняється невеликими габаритами і легкістю у використанні
- Працює від USB кабелю, який входить в комплектацію
Характеристики:
- Бренд: XO
- Тип: зволожувач / нічник
- Обсяг резервуара для води: 280 мл
- Об'єм розпилення: 40-70 мл
- Харчування: роз'єм Type-C
- Вхідна напруга і струм: 5В / 1А
- Матеріали: ABS / PP / силікон / PCBA
- Розмір: 78*78*128 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Об'єм резервуара для води | 0.28 л |
| Споживана потужність | 2.5 Вт |
| Застосування приладу | Для людей, страждаючих алергією, Для рослин в зимових садах, оранжереях, теплицях, Для офісів та інших комерційних об'єктів, Для дитячої кімнати, Для меблів, паркету, музичних інструментів, Для книг у бібліотеках, художніх музеях, галереях, Для будинку, квартири, Для лікарень, санаторіїв, пансіонатів |
| Стан | Новий |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Паровий |
| Тип управління | Механічне |
| Фільтр | Попередній фільтр |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Ароматизація | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 128 мм |
| Глибина | 78 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування | Так |
| Тип встановлення | Настільний |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 548 ₴








