
влевовправо
Блендер — подрібнювач зі скляною чашею кухонний 3 л A-PLUS 600 Вт ОС-1562 / Подрібнювач Блискавка
- Немає в наявності
- Код: ОС-1562
844 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блендер — подрібнювач кухонний 3 л A-PLUS 600 Вт ОС-1562 / Подрібнювач Блискавка
Подрібнювач A-PLUS — це універсальний прилад для вашої кухні, який здатний подрібнити, змішати, збити продукти за лічені секунди, не докладаючи водночас зайвих зусиль.
З його допомогою Ви зможете без зусиль збивати коктейлі, смузі, готувати пюре, подрібнити овочі та багато іншого.
Моторний блок подрібнювача виготовлений із неіржавкої сталі та обладнаний великою зручною кнопкою вмикання/вимикання двигуна.
Компактний розмір, заощадить місце на вашій кухні та позбавить вас зайвого безладу.
Готуйте супи, салати, соуси, дитяче харчування, десерти та навіть коктейлі!
Переваги:
Ефективна та швидка робота
Ніж з якісної неіржавкої сталі
Потужний мотор
Містка чаша об'ємом 3 літри
Легко мити
Безпечна система увімкнення
Подрібнює лід та інші будь-які продукти
Характеристики:
Тип: подрібнювач;
Здатний подрібнити, змішати, збити продукти за лічені секунди;
Матеріал корпусу: пластик;
Подвійне лезо, 2 швидкості;
Матеріал ножів: нержавіюча сталь;
Матеріал чаші: скло;
Об'єм чаші: 30000 мл.;
Потужність: 600 Вт.
Комплектація:
Подрібнювач — 1 шт.;
Ножі — 1 шт.;
Паковання: заводська коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Блискавка |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота столу | 55 мм |
| Довжина столу | 120 мм |
| Допустиме навантаження на стіл | 30 кг |
| Припустиме навантаження на стілець | 100 кг |
| Кількість персон | 4 |
| Кількість стільців | 4 |
| Матеріал каркаса (пор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал стола. | ДСП покрита пластиком |
| Матеріал чаші | стекло |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм чаші | 3 л |
| Вигорання у стільниці для парасолі | True |
| Склад комплекту | Стіл + стільці без спинки |
| Тип приладу | Універсальний подрібнювач |
| Ширина столу | 60 мм |
- Ціна: 844 ₴



