
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика сумка 68 * 35 * 33 см 78 л / Дорожня сумка на колесах Filippini TB-118-2
Дорожня сумка FILIPPINI люкс якості, на колесах підійде для дальніх поїздок.
Сумка зроблена Поліестеру 830D
Має міцну структуру, це дає змогу вберегти Ваш вантаж від пошкоджень.
Також дорожня сумка має водовідштовхувальні властивості. Міцна та надійна сумка для подорожей.
Абсолютно всі відділення на блискавці.
Великі колеса, прогумовані забезпечать комфорт під час руху.
Характеристики:
Дорожня сумка на двох колесах з поліуретану, прогумовані на підшипниках, (тихий, плавний хід)
Висувна телескопічна ручка
Одне велике основне відділення з ременями, друге на блискавці
Два бічні місткі відділення на блискавці
Попереду маленьке відділення теж на блискавці
Ручки на верхній і бічній стороні сумки
Матеріал: Poliester 830D
Розміри: 68*35*33 см
Об'єм: 78л
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 35 см |
| Глибина | 33 см |
| Об`єм | 78 л |
| Ширина | 68 см |
| Основні | |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір блискавки | Салатова блискавка |
- Ціна: 1 620 ₴






