
влевовправо
Дорожня - Спортивна сумка з Екошкіри з відділенням для взуття Об'єм 38л / Ручна поклажа 6508-1
- Немає в наявності
- Код: 6508-1
1 097 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка 38 л/Рожевий поклаж 6508-1
Характеристики:
Дорожня сумка
Стильний дизайн
Плечовий ремінь
Одне основне відділення
На передній стінці сумки розташовано одне відділення на блискавці
Ручки на верхней стороні сумки
Розміри: 53*29*25 см
Об'єм: 38л
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 29 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 38 л |
| Ширина | 53 см |
| Основні | |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | True |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | False |
| Замок | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |
| Коригування розміру | False |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | 1628-1 |
- Ціна: 1 097 ₴







