Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний інвертор у прикурювач 12/24 V
Автомобільний багатофункціональний інвертор в прикурювач. Підключаючи перетворювач напруги до акумулятора автомобіля через роз'єм прикурювача, ви отримуєте джерело напруги 220В, там де це потрібно. При плануванні далеких поїздок, у тому числі поїздок на природу з наметами, інвертор незамінна річ, оскільки крім розетки він включає 3 USB виходи. Всі пристрої, побутова побутова техніка, прилади освітлення стають доступними для використання в будь-якому місці, де б ви не знаходилися.
Характеристики:
Матеріал: ABS пластик
Потужність: 60 Вт
Пікова потужність: 150 Вт
Вхідна напруга: DC12В/DC24В
Вихідна напруга: 110В - 220В
Вихідна частота: 50 Гц
Вхідний струм: 8.3A
Вихідний струм USB: 2А, 3A
Форма вихідного сигналу: модифікована синусоїдальна хвиля
Захист від перегріву: 65 ° С
Ефективність перетворення:>87%
Кількість портів USB: 3
Розмір: 7,7 х 7,7 х 4,4 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Інші функції й особливості | Захист від перевантаження за максимальним струмом |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Максимальна потужність | 150 Вт |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | Дванадцять |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 849 ₴




