Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник мережевий VST-730-5 сині цифри 220В
VST 730 - електронний цифровий годинник електроживлення від 220 вольт. Годинник настільний VST 730, з яскравим підсвічуванням електронного циферблату, прикрасить своїм стильним дизайном вашу кімнату або робочий офіс. Форма годинника – класична, прямокутна, плоский корпус тримається на широкій стійкій ніжці-основі, під невеликим кутом. Світлодіодний дисплей приладу проінформує вас про час, а також про те, чи будильник увімкнено (для цього є маленький діод-індикатор з лівого боку). Цифри на екрані високі, чіткі, час добре видно і в сонячний день, і в темний час при вимкненому світлі.
Характеристики:
Бренд: VST
Додаткові характеристики: LED-дисплей, будильник, м'яке світло.
Функція пам'яті (запасне живлення від двох батарейок типу AAA) - не збиваються установки після відключення електрики.
Живлення: від мережі 220V
Розміри: 190х60х80 мм.
Комплектація: годинник, кабель, коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VST |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Тип годинника | Настільні |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри годинників | |
| Висота | 60 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Термометр | Так |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
- Ціна: 519 ₴


