Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник KT-9 – це маленька домашня метеостанція. Годинник електронний KT-9 виконаний у пластиковому корпусі з великим рідкокристалічним дисплеєм.
Крім температури повітря, на дисплеї відображається вологість повітря, а також максимальні та мінімальні значення температури та вологості за весь період вимірювання. Є також будильник та таймер.
На звороті термометра є силіконова присоска для кріплення на гладку поверхню, магніт. Вологозахищений корпус.
Технічні характеристики:
Бренд: KT-9
Тип екрану: РК 82х75 мм
Одиниці виміру: °C / °F
Діапазон вимірювання температури в приміщенні: від -10°C до +50°C (від +14°F до 122°F)
Точність вимірювання температури: ±1°C
Годинник
Термометр
Тип живлення: на батарейках
Матеріал: пластик
Живлення: 2хААА батарейки
Розміри: 104 х 104 х 28 мм
Комплектація:
Годинник
Інструкція
Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DC |
| Габаритні розміри годинників | |
| Вага | 0.06 кг |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 15 мм |
| Стан | Нове |
| Термометр | Так |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Циферблат | Арабські цифри |
- Ціна: 319 ₴








