Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термометр TA218 – це маленька домашня метеостанція. Термометр електронний TA218 виконаний у пластиковому корпусі з великим рідкокристалічним дисплеєм.
Крім температури повітря, на дисплеї відображається вологість повітря, а також максимальні та мінімальні значення температури та вологості за весь період вимірювання.
Термометр, гігрометр TA218 з виносним провідним датчиком температури та вологості. Датчик температури та датчик важливості встановлені на кінці дроту, не в корпусі приладу.
Технічні характеристики:
Великий РК-дисплей з великим циферблатом для показів результату вимірювання.
Задній упор, що відкидається, для установки на горизонтальній поверхні /для вертикального кріплення термометра, є отвори в корпусі ззаду приладу.
Температурний діапазон: 0 C ~ 50 C / 32 F ~ 122 F
Роздільна здатність: 0,1 C
Точність: ± 1 C
Діапазон вологості: 10% RH ~ 95% RH.
Точність: 60% ± 5% відносної вологості
Перемикання Цельсія / Фаренгейт: C / F
Кнопка MAX/MIN: Відображає максимальну/мінімальну температуру та вологість у період виміру. Коли відображається стан MAX або MIN, показання повертаються на поточні автоматично після 8 секунд.
Кнопка Reset: перезавантаження та скидання всіх результатів із пам'яті пристрою.
Використовуються батареї тип ААА – 1 шт.
Довжина шнура виносного датчика 1,5 м
Розміри: 122 х 95 х 25 мм
Вага: 148 г
Комплектація:
Термометр
Інструкція
Коробка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Глибина | 25 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип метеостанції | домашня метеостанція |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 122 мм |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Тип механізму | Електронний |
| Тип годин | Настільні |
| Форма | Прямокутна |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 259 ₴








