
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник-термометр HTC-2 з виносним датчиком (термопарою) прилад для контролю температури та вологості в приміщенні та на вулиці.
Застосування при транспортуванні продуктів харчування та лікарських засобів, на складських приміщеннях та металобазах, для контролю температури та вологості в домашніх умовах. Особливо це важливо у дитячих кімнатах. Недостатня вологість повітря може викликати подразнення на шкірі дітей на початковому етапі життя, погіршення сну, ослаблення імунітету. Підвищена вологість також шкідлива. Вона сприяє розвитку грибкових та бактеріальних інфекцій.
На відміну від більш ранніх моделей НТС-2, у цієї моделі на дисплеї одночасно можна побачити температуру і зовнішню і внутрішню.
Особливості:
Вимірювання та індикація температури та вологості всередині приміщення
Вимірювання та індикація температури поза приміщенням за допомогою виносного датчика
Великі символи LCD дисплея
Збереження пам'яті макс./хв. значень температури та вологості
Відображення поточного часу та дати
Будильник
Вибір 12/24-годинного формату
Вибір одиниць вимірювання температури (°C/°F)
Технічні характеристики:
Бренд: НТС
Модель: 2
Діапазон вимірювання внутрішнього датчика: 0-50 С
Діапазон вимірювання зовнішнім датчиком: -50...+70°C
Діапазон вимірювання вологості: 10%…99%
Роздільна здатність індикації температури: 0,1°C
Роздільна здатність індикації вологості: 1%
Точність вимірювання температури: ±1°C
Точність вимірювання вологості: ±5%
Довжина кабелю виносного датчика: 0.5 м
Живлення: батарея 1,5 В типу «ААА»
Габаритні розміри: 105 х 98 х 22 мм
Вага: 155 г
Комплектація:
Годинник
Інструкція
Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HTC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Барометр | Да |
| Вага | 0.15 |
| Висота | 105 мм |
| Глибина | 22 мм |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Нове |
| Термометр | Так |
| Тип будильника | дзвінок |
| Тип механізму | Електронний |
| Тип годин | Настільні |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Білий |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Ширина | 98 мм |
- Ціна: 369 ₴








