Автомобільні колонки Boschmann BM Audio XJ3-996B овали 6x9 чотирисмугові 500W
- В наявності
- Код: 6296
492 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автомобільні колонки Boschmann BM Audio XJ3-996B овали 6x9 чотирисмугові 500WВ наявності
492 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільна акустика Boschmann BM Audio XJ3-996B 6x9 500 W 4-смугова Boschmann BM AUDIO XJ3-996B — оригінальна автомобільна акустика середнього сегмента ринку автомобільної акустики, яка має гарну якість збирання, збалансоване звучання та простий дизайн. Створені спеціально для ефективного використання разом із підсилювачем. Такий варіант у рази покращує звучання, роблячи бас потужнішим, а високі та середні частоти звучать натуральніше. У комплекті є всі монтажні елементи, тому динаміки встановлюються швидко та просто. Створені спеціально для ефективного використання разом із підсилювачем. Такий варіант у рази покращує звучання, роблячи бас потужнішим, а високі та середні частоти звучать натуральніше. У комплекті є всі монтажні елементи, тому динаміки встановлюються швидко та просто. Якісне звучання низьких частот забезпечує відтворення потужних і насичених басів. Динаміки подарують Вам чудову якість улюбленої музики, а також досить гучний звук.Автомобільна акустика середнього сегмента ринку автомобільної акустики, яка має гарну якість збирання, збалансоване звучання і простий дизайн. Створені спеціально для ефективного використання разом із підсилювачем. Такий варіант у рази покращує звучання, роблячи бас потужнішим, а високі та середні частоти звучать натуральніше. У комплекті є всі монтажні елементи, тому динаміки встановлюються швидко та просто. Виробник автомобільної акустики та підсилювальної техніки під торговою маркою BM Boschmann корпорація BMAL (Boschmann Meyer Audio Laboratories) була заснована 1973 року в Сполучених Америках Америки Едвіном Бошманном і Едмундом Мейером. Продукція компанії характеризується високою якістю звуку, а також іншими технічними характеристиками, має гарне співвідношення ціна-якість і постачається в 60 держав світу. Характеристики: Дінаміки коаксіальні 4-смугові.Діаметр 152 мм х 230 мм (6 х 9") Частотний діапазон 30 Гц- 23000Гц. Опір 4Ом.Номальна потужність (RMS), Вт 160 Пікова потужність 500 ватів.Човчність 92 Дб.Термостійка звукова котушкаКорзина: штампована сталева з антирезонансним покриттям Матеріал дифузора: поліпропілен із напиленням германія Матеріал підвіса: неопреновий каучук Монтажна глибина: 90 мм Матеріал магніту: ферит стронція Діаметр магніту: 110 мм Комплектація: 2шт динаміка Boschmann BM Audio XJ3-996B Провода для під'єднанняФірмена Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boschmann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Марка автомобіля | Всі марки |
| Номінальна потужність | 160 Вт Вт |
| Пікова потужність | 500 Вт |
| Опір | 4 Ом Ом |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Коаксіальна |
| Типорозмір | 6" x 9" (15 x 23 см) |
| Форма | Еліпс |
| Частотна характеристика | 30- 24000 Гц |
| Чутливість | 92 дБ дБ |
| Основні атрибути | |
| Кількість смуг | 4 |
- Ціна: 492 ₴
