Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полуторный комплект постельного белья Бязь Голд Люкс
Бязь голд люкс представляет собой высококачественную постельную ткань. Давно зарекомендовала себя, как лучший выбор ткани для постельного. На ощупь ткань легкая, гладкая. По характеристикам, стоит отметить, высокую износостойкость, отлично сохраняет фактуру и цвет длительное время. При этом хорошо сохраняет тепло, что очень важно в условиях климата нашей страны.
Тканина бязь Gold Lux володіє високою щільністю і гіпоалергійністю. У догляді постільна бязь люкс добре прасується, мінімально сідає. Купити бязь оптом можна в будь-який зручний для Вас час, досить одним кліком покласти товар у кошик. Налагоджена система прийому і підготовки замовлення Вас приємно порадує. Ми завжди готові відповісти на будь-яке Ваше запитання та допомогти у виборі!
Комплект є в наявності в таких розмірах:
1. Полуторні комплекти постільної білизни:
Простирадло 150х210 - 1шт;
Підковдра 145х210 - 1шт;
Наволочка 70х70 - 2шт.
2. Двоспальні комплекти постільної білизни :
Простирадло 200х210 - 1шт.;
Підодіяльник 175х210 - 1шт.;
Наволочка 70х70 - 2шт.
3. Євро двоспальні комплекти постільної білизни:
Простирадло 220х240 - 1шт.;
Підодіяльник 200х210 - 1шт..;
Наволочка 70х70 - 2шт.
4. Сімейні комплекти постільної білизни :
Простирадло 220х240 - 1шт.;
Підковдра 145х210 - 2шт.;
Наволочка 70х70 - 2шт.
Висока якість бязі забезпечить вам тривалість експлуатації комплектів, а різноманітні дизайни задовольнять найвишуканіші смаки покупця.
Характеристики тканини:
МАТЕРІАЛ: Бязь
ДИЗАЙН: Геометрія, Однотонний
СКЛАД : 100% бавовна
Щільність 125 г/м2.
Однотонні постільні комплекти є в кольорах:
наличие цвета уточняйте у менеджера-консультанта
| Розміри наволочки | |
|---|---|
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 210 см |
| Ширина підковдри | 145 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 210 см |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Основні | |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Блакитний |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
- Ціна: 967 ₴

