Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постільна білизна Бязь Голд Люкс
Бязь голд люкс являє собою високоякісну постільну тканина. Давно зарекомендувала себе як кращий вибір тканини для постільної. На дотик тканина легка, гладка. За характеристиками, варто відзначити, високу зносостійкість, відмінно зберігає фактуру і колір тривалий час. При цьому добре зберігає тепло, що дуже важливо в умовах клімату нашої країни.
Тканина бязь Gold Lux володіє високою щільністю і гіпоалергійністю. У догляді постільна бязь люкс добре прасується, мінімально сідає. Купити бязь оптом можна в будь-який зручний для Вас час, досить одним кліком покласти товар у кошик. Налагоджена система прийому і підготовки замовлення Вас приємно порадує. Ми завжди готові відповісти на будь-яке Ваше запитання та допомогти у виборі!
Комплект є в наявності в таких розмірах:
1. Полуторні комплекти постільної білизни - 579 грн.:
Простирадло 150х210 - 1шт;
Підковдра 145х210 - 1шт;
Наволочка 70х70 - 2шт.
2. Двоспальні комплекти постільної білизни - 599 грн.:
Простыня 200х210 - 1шт.;
Пододеяльник 175х210 - 1шт.;
Наволочка 70х70 - 2шт.
3. Евро двуспальные комплекты постельного белья - 749 грн.:
Простыня 220х240 - 1шт.;
Пододеяльник 200х210 - 1шт..;
Наволочка 70х70 - 2шт.
4. Семейные комплекты постельного белья - 799 грн.:
Простыня 220х240 - 1шт.;
Пододеяльник 145х210 - 2шт.;
Наволочка 70х70 - 2шт.
Высокое качество бязи обеспечит вам длительность в эксплуатации комплектов, а разнообразные дизайны удовлетворят самые изысканные вкусы покупателя.
Характеристики ткани:
МАТЕРИАЛ: Бязь
СОСТАВ : 100% хлопок
Плотность 125 г/м2.
Постельные комплекты есть в расцветках:
наявність кольорів уточнюйте у менеджера-консультанта
| Розміри наволочки | |
|---|---|
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 210 см |
| Ширина підковдри | 145 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Основні | |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Підковдра | 2 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тип комплекту | Сімейний |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Різні кольори |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
- Ціна: 1 088 ₴

