
влевовправо
Розкладний мангал валізу на 6 шампурів з нержавіючої сталі з сумкою і гратами
- Немає в наявності
- Код: 090938
4 648 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкладний мангал валізу на 6 шампурів з нержавіючої сталі з сумкою і гратами
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 300 мм |
| Довжина робочої поверхні | 420 мм |
| Ширина робочої поверхні | 300 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст шампурів | 6 |
| Упаковка | Картонний короб |
- Ціна: 4 648 ₴






